Word Lid
menu
Word Lid

Lijsttrekker

Chris Janssens

Geboren te Genk op 8 november 1977

Politieke loopbaan

  • Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 7 juni 2009)
  • fractievoorzitter in het Vlaams Parlement (sinds 25 juni 2014)
  • fractievoorzitter in de gemeenteraad Genk (sinds 1 januari 2007)

Beroep

  • politiek medewerker, Kamer van Volksvertegenwoordigers (2008 - 2009)
  • notarieel medewerker (2003 - 2008)

Diploma's

  • graduaat zakelijk vertalen en tolken, KHLim
  • graduaat rechtspraktijk, PHL